CLJ: Tylko GKS z kompletem punktów

Za nami 17. kolejka spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Swoje konto punktowe wzbogacili jedynie piłkarze GKS Bełchatów, którzy pokonali na wyjeździe Hutnika Nowa Huta (Kraków) 2:1. Swoje mecze przegrali natomiast zawodnicy UKS SMS Łódź i ŁKS Łódź.

UKS SMS Łódź, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli, przegrał przed własną publicznością z Koroną Kielce 2:3 (1:3). Piąta w tabeli Korona już do przerwy prowadziła 3:1. W drugiej połowie kontaktowego gola zdobył dla UKS SMS Rafał Biernat. Na wyrównanie zabrakło jednak już czasu. ŁKS przegrał w Białymstoku z Jagiellonią aż 4:1 (1:0). Jedyną bramkę dla łodzian zdobył, przy stanie 0:4, Michał Karlikowski. GKS Bełchatów pokonał natomiast na wyjeździe drużynę Hutnika Nowa Huta (Kraków) 2:1 (0:1). Bramki w drugiej połowie dla Brunatnych zdobyli: Mateusz Ciesielski i Jacek Bloch.

Ostatnia seria spotkań w tym roku zaplanowana została za tydzień.