Błękitni Dmosin zakończyli zwycięstwem

Błękitni Dmosin wygrali na wyjeździe z KS Gozdów 3:1 (0:1) w zaległym spotkaniu 2. kolejki II grupy łódzkiej klasy A. Dmosinianie tym samym zakończyli rundę jesienną na drugiej pozycji w tabeli ze stratą zaledwie trzech punktów do prowadzącego UKS SMS Łódź.

Początkowo spotkanie zaplanowane było na końcówkę sierpnia, ale oba kluby postanowiły rozegrać ten pojedynek tydzień po oficjalnym zakończeniu rundy jesiennej, w niedzielę. Spotkanie na trudnym, wyjazdowym terenie dla piłkarzy z Dmosina nie było łatwe. Błękitni po pierwszej odsłonie niespodziewanie przegrywali 0:1. Obraz gry zmienił się dopiero po przerwie. Kilka minut po wznowieniu gry wyrównującą bramkę strzelił Piotr Knera. Wicelider rozgrywek z każdą minutą posiadał coraz większą przewagę, ale nie potrafił jej wykorzystać. O końcowym zwycięstwie zadecydowała końcówka meczu. Najpierw w 77. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Górski, a chwilę później swojego drugiego gola w tym pojedynku zdobył Knera. Błękitni wygrali 3:1 i wywieźli cenny komplet punktów. Runda wiosenna w walce o awans do klasy okręgowej z ich udziałem zapowiadać się będzie bardzo ciekawie.

KS Gozdów – Błękitni Dmosin 1:3 (1:0)