AKTUALNOŚCI
Zbliża się General Fresh Cup 2015

Już po raz trzeci hala OSiR Koluszki będzie areną zmagań turnieju General Fresh Cup 2015 organizowanego przez KKS Koluszki i firmę Pol-Hun. W sobotę i niedzielę (12/13 grudnia) na parkiecie koluszkowskiej hali zagrają zespoły z rocznika 2004 i 2006. Nasz portal objął patronat medialny nad imprezą i z sobotnich zmagań przeprowadzi relację na żywo bramka po bramce.

gadzety kibica keeza

 

W sobotę (12 grudnia) do rywalizacji przystąpią zespoły z rocznika 2004. W sumie tego dnia na parkiecie będzie rywalizować dziewięć drużyn systemem każdy z każdym. Oprócz zespołu gospodarzy KKS Koluszki w zawodach wezmą udział: GLKS Moszczenica, Stal Głowno, MUKS Akademia Tuszyn, Bzura Ozorków, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Start Brzeziny oraz dwie drużyny ŁKS Łódź.

Dzień później (niedziela – 13 grudnia) odbędzie się turniej dla rocznika 2006. W nim weźmie udział dziesięć drużyn również systemem każdy z każdym. Tym razem do rywalizacji oprócz KKS Koluszki przystąpią: dwie drużyny GKS Bełchatów, dwie drużyny Widzewa Łódź, UKS Orlik Ujazd, Start Brzeziny, UKS SMS Łódź, Akademia Futbolu Widzew Brzeziny i Orzeł Łódź.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments