AKTUALNOŚCI
Tylko SMS Łódź bez porażki

APPAW Wojewódzkiej Lidze Kuchara rozegrano już sześć kolejek. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznała Mazovia Rawa Mazowiecka i niepokonany jest już tylko UKS SMS Łódź.


 


Mazovia przegrała 1:3 z coraz lepiej spisującym sie Widzewem Łódź i spadła na trzecie miejsce w tabeli. Na pozycję wicelidera awansował GKS Bełchatów, który pewnie pokonał Włókniarza Zgierz 4:1. Akademia Piłkarska ŁKS skromnie 1:0 pokonała Wartę Sieradz, choć podopieczni Artura Kościuka zmarnowali kilka doskonałych sytuacji do strzelenia bramek. Coraz wyżej w tabeli jest łódzki Start. Drużyna Marka Mielczarka ma jeszcze jeden mecz zaległy (z Włókniarzem Zgierz 13.10.) i w przypadku zwycięstwa to Start będzie wiceliderem.
Rozpędu nabrał UKS SMS Łódź, który na początku rozgrywek stracił punkty z Pogonią Zduńska Wola (2:2). W ostatnich trzech meczach SMS strzelił 24 bramki i wysunął się na czoło tabeli. W niedzielę zespół z ul. Milionowej już po 5 minutach prowadził z Ceramiką Opoczno 3:0, a potem stopniowo zwiększał przewagę. Mecz zakończył sie pierwszym dwucyfrowym wynikiem w tym sezonie (10:0).
W najbliższy weekend rozegrana zostanie siódma kolejka spotkań, a najciekawiej zapowiada się niedzielny mecz Mazovii Rawa Mazowiecka ze Startem Łódź.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments