Lechia Tomaszów najlepsza w Pabianicach

Młodzi piłkarze Lechii Tomaszów okazali się najlepsi w II Ogólnopolskim Turnieju Halowym rocznika 2005 i młodszych o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego. W dramatycznym finale Lechia pokonała ARPiT Koluszki po bramce zdobytej w ostatniej sekundzie!

W turnieju udział wzięło dziesięć drużyn. Trzecie miejsce zajęła Dwunastka Włocławek, która wygrała w małym finale z Włókniarzem Pabianice. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Oskar Kacperski (ARPiT Koluszki), królem strzelców został Piotr Żak (Lechia Tomaszów) – 5 bramek, najlepszym bramkarzem Adrian Maciejewski (Włókniarz Pabianice), najlepszym pomocnikiem Maks Bogusławski (Lechia Tomaszów), najlepszym technikiem Jakub Brzeziński (Dwunastka Włocławek), a najlepszym obrońcą Michał Michalak (Kolejarz Łódź).