AKTUALNOŚCI
Nowy członek Rady Nadzorczej Widzewa

widzew_logo fot. APPADo rady nadzorczej KS Widzew Łódź SA powołany został Wojciech Kuś. Był on przez wiele lat związany z branżą budowlaną. W Widzewie będzie wspierał prace związane z budową nowego stadionu.

W Radzie Nadzorczej Widzewa zasiadają jeszcze Sławomir Pawłowski, Dorota Cacek, Bogusław Sosnowski, a także Piotr Chęcielewski, Marek Kopczyński, Mirosław Tłokiński oraz Monika Miłkowska-Bruczko.

„W Widzewie wyznaczyliśmy sobie ambitne cele, które obejmują nie tylko kwestie sportowe. Jednym z priorytetów na najbliższe lata jest budowa nowoczesnego stadionu na ponad 30 tysięcy miejsc. Wojciech Kuś ze swoim wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej z pewnością będzie dla nas cennym doradcą przy tej ważnej i złożonej inwestycji. Liczę, że dzięki jego profesjonalnej wiedzy i zaangażowaniu będziemy mogli sprawnie przejść przez cały proces budowlany i że również kibice Widzewa będą mogli dopingować swoją drużynę z trybun nowego obiektu” – mówi Sylwester Cacek, właściciel Widzewa.

Wojciech Kuś posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. W latach 2003-2008 oraz 1994-1999 związany był z Urzędem Miasta Łódź, gdzie początkowo pracował na stanowisku Zastępcy Dyrektora Wydziału Budynków i Lokali, a później pełnił funkcję Dyrektora Wydziału. W okresie 1999-2002 zasiadał na stanowisku Dyrektora Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Budownictwa i Komunikacji w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim. Obecnie pracuje w Polkomtel SA, w której jako Dyrektor Departamentu Administracji i Inwestycji odpowiada m. in. za planowanie i nadzorowanie inwestycji.

Posiada tytuł inżyniera budownictwa, ukończył Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Jest też absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomościami, a także uprawnienia budowlane. Przewodniczy Radzie Nadzorczej Widzewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Łodzi, zasiadał też m. in. w radzie nadzorczej Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Zgierzu oraz Spółdzielni Mieszkaniowej RSM „Bawełna”. W 2007 roku został uhonorowany przez Ministra Budownictwa odznaczeniem „zasłużony dla budownictwa”.

(źródło Widzew Łódź)

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
hunters
13 lat temu

KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS