Gliwicki remis Gatty Zduńska Wola

Nie udało się zawodnikom Gatty Zduńska Wola przywieźć kompletu punktów z Gliwic. W meczu 14. kolejki Ekstraklasy Futsalu zduńskowolanie zremisowali w tabeli z plasującym się na siódmym miejscu GAF-Omegą Gliwice 3:3. Do przerwy Gatta prowadziła 2:1, ale po zmianie stron blisko była porażki.

Już w 2. minucie Gatta, która zajmuje w tabeli pierwsze miejsce, wyszła na prowadzenie. Bramkarza GAF-Omegi pokonał Daniel Krawczyk. Do wyrównania doprowadził w 10. minucie Michał Grecz. Chwilę później goście odzyskali prowadzenie po trafieniu Michała Klausa i do przerwy było 2:1. Sześć minut po przerwie gospodarze strzelili w krótkim odstępie dwa gole (Tomasz Lutecki, Joao Baptista) i to oni byli bliżej trzech punktów. Remis liderowi uratował w 34. minucie Marcin Stanisławski. Za dwa tygodnie Gatta zmierzy się na własnym boisku Red Devils Chojnice. W tabeli zduńskowolscy futsalowcy mają trzy punkty przewagi nad Pogonią 04 Szczecin i cztery nad Rekordem Bielsko-Biała.

GAF-Omega Gliwice – Gatta Zduńska Wola 3:3 (1:2)
Bramki dla Gatty: Daniel Krawczyk 2, Michał Klaus 11, Marcin Stanisławski 34