AKTUALNOŚCI
Trudna sytuacja Mazovii Rawa Mazowiecka

Jak koszmar wraca do Mazovii Rawa Mazowiecka sytuacja z ewentualnym wycofaniem drużyny z czwartoligowych rozgrywek. Klub boryka się bowiem już nie tylko z problemami finansowymi, ale również organizacyjnymi i kadrowymi. Sytuacja jest na tyle poważna, że szkoleniowiec Mazovii Karol Jakubczak zaczął odwoływać wszystkie zimowe sparingi w okresie przygotowawczym.

gadzety kibica keeza

 

O kłopotach zespołu z okręgu skierniewickiego mówiło się po cichu od kilkunastu tygodni. Problemy nasiliły się tuż przed rozpoczęciem oficjalnych przygotowań do ligowej wiosny. Na zajęciach pojawiało się zaledwie od siedmiu do dziesięciu zawodników, a sytuacja organizacyjna wyglądała tak fatalnie, że sporo obowiązków poza kompetencjami wykonywał szkoleniowiec Karol Jakubczak.

Głównym problemem są jednak finanse. Wszystko wskazuje na to, że Mazovia nie ma co liczyć na znaczne powiększenie klubowej kasy przez Urząd Miasta. W weekend doszło do zebrania członków klubu z władzami Rawy Mazowieckiej. Rozmowy nie zakończyły się powodzeniem ponieważ trener Jakubczak w poniedziałek zaczął odwoływać zaplanowane wcześniej mecze kontrolne. Wcześniej odwołano sobotnie spotkanie z Widokiem Skierniewice, a w tym tygodniu nie dojdzie do meczów ze Startem Brzeziny (środa – 3 lutego) i Orłem Nieborów (sobota – 6 lutego).

Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rawkaplynie
8 lat temu

O tym blasku to się uśmiałem. Ale niech tam. Miałem nie wchodzić na twój poziom. Reasumując. Mazovia już drugi raz wycofuje się z ligi. Zawsze rządzili ci sami ludzie. Ja rozumiem że oni są pewnie fajnymi kumplami. Potrafią zjechać sobie przychylność ludzi miasta zwłaszcza tych odkrytych blaskiem zajebistosci. I jak się okazało niestety tylko nich, bo z ludźmi z UM znowu się nie udało dogadać. Co do plotek. Widziałem kiedyś zachowanie pewnych osób na meczu wyjazdowym i byłem delikatnie mówiąc zażenowany I było mi wstyd. Dlatego słysząc pewne plotki przypomniałem sobie i tamto zdarzenie i nietrudno w nie uwierzyć. Dzieje… Czytaj więcej »

1 4 5 6