Klęska Lechii Tomaszów w Legionowie

Bardzo wysokiej porażki doznali piłkarze Lechii Tomaszów (III liga łódzko-mazowiecka) w swoim kolejnym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. Tomaszowianie przegrali w Legionowie z drugoligową Legionovią aż 0:6 (0:2). Rywale obnażyli braki wicemistrza trzecioligowej jesieni szczególnie w drugiej połowie, kiedy przyjezdni stracili cztery gole.

Gospodarze byli zdecydowanie lepsi od tomaszowian. Lechia starała się nawiązać z Legionovią równorzędną walkę, ale okazało się to niemożliwe. Różnica klas dzieląca obie ekipy była niezwykle widoczna. Do przerwy nie było jeszcze aż tak źle. Drugoligowcy prowadzili tylko 2:0. Zupełnie inaczej było po zmianie stron. Legionovia zdecydowanie zepchnęła Lechię do defensywy i skrupulatnie wykorzystywała błędy defensywy. Ostatecznie wicemistrzowie III ligi przegrali aż 0:6.

Legionovia Legionowo – Lechia Tomaszów 6:0 (2:0)

Lechia: Grejber – Bąkowicz, Magdoń, Matuszczyk, Rejmak – Kolasa, M. Rozwandowicz, J. Rozwandowicz, Mirecki – Baraniak, Zięba, na zmiany wchodzili: Przybylski – Cyran, Łazowski, Cieślik, Żerek, Przedbora.