AKTUALNOŚCI
Mega sensacja w „Michałowiczu”

APPAW powtórzonym spotkaniu 6. kolejki Ligi „Michałowicz” drużyna Mazovii Rawy Maz. pokonała na wyjeździe zdecydowanego faworyta tego meczu ekipę łódzkiego Widzewa 2:1.


tomadex wszystko dla kibica

Pierwszy mecz zweryfikowany został jako walkower dla Widzewa, lecz na prośbę trenera Mazovii i za zgodą trenera Widzewa Pana Kaszuby doszło do powtórzenia spotkania.
Jest to największa sensacja dotychczasowych rozgrywek ligowych, szczególnie że są to pierwsze punkty zdobyte przez graczy Mazovii w tym sezonie po serii kolejnych 7-iu porażek. W rozegranych w miniony weekend meczach 8. kolejki nie odnotowaliśmy specjalnych niespodzianek, choć remis na własnym boisku GKS Bełchatów z Ceramiką Opoczno 1 : 1 za taką może uchodzić. Pozostałe spotkania zakończyły się raczej zgodnie z przewidywaniami. Potknięcia Bełchatowian i Widzewiaków wykorzystała zwłaszcza drużyna UKS SMS, której przewaga nad drugim w tabeli Woyem Bukowiec wzrosła już do 6-iu punktów.

Godnym uwagi jest fakt że w czołówce tabeli powstał ogromny ścisk, ponieważ ekipy z miejsc 2 – 6 dzieli różnica zaledwie 2-ch punktów a o kolejności miejsc od 3-go do 5-go decydowały wyniki bezpośrednich spotkań. Tak wyrównany poziom sportowy czołowych drużyn jest gwarancją wielkich emocji które będą towarzyszyć rozgrywkom ligowym do końca rundy jesiennej w ” Michałowiczu”. Już w najbliższą niedzielę kolejny hit – Woy Bukowiec na własnym boisku będzie podejmować lidera UKS SMS. Pozostałe mecze kolejki raczej bez takiego ładunku emocji, choć Mazovia po środowym sukcesie możę wpróbuje iść „za ciosem” i będzie starała się na własnym boisku ograć faworyzowaną drużynę ŁKS Łódź. Jak widać w najbliższy weekend emocji na boiskach ” Michałowicza ” nie powinno zabraknąć.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Beny4
13 lat temu

Ceramike wszyscy na 6 miejscu obstawiali ;]
mają 6… tyle pkt co widzew….. a to beniaminek … i ich druga runda powinna być jeszcze lepsza..
Ale sie zobaczy Pzzdr.

13 lat temu

Patrze na te wasze wpisy i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać … Ligi , tabele , wyniki , miejsca , …. poxebało wam się w głowach i to strasznie …. zamiast patrzeć i skupić się na prawidłowym wyszkoleniu zawodnika , pier… o miejscach itd. Za 4-5 lat okaże gdzie są te wasze ,,gwiazdy ,, nikt juz nie będzie pamiętał kto ,które miał miejsce w michałowiczu czy górskim …Boisko wszystko zweryfikuje a czas pokaże… a tymczasem połowa z waszych dzieci ma problemy z bieganiem ,techniką biegu , sprawnością ogólna -co 2 prawidłowo przewrotu w tył nie potrafi wykonać… Czytaj więcej »

13 lat temu

Zgadzam się z twierdzeniem że SMS jest poza zasięgiem pozostałych drużyn w ” Michałowiczu ” a wręcz uważam że podopieczni trenera Tomaszewskiego powinni grać w lidze ” DEYNA ” co dawałoby im szansę piłkarskiego rozwoju a gra w Michałowiczu takiej możliwości nie gwarantuje. Wszystkie mecze sparingowe SMS rozgrywa tylko i wyłącznie z drużynami z rocznika 1995 bo nikt z rówieśników nie chce grać z nimi ze względu na ogromną różnicę w umiejętnościach piłkarskich. Należy w tym miejscu wspomnieć że ekipa UKS SMS 1996 ma na ” rozkładzie ” prawie połowę drużyn z Wojewódzkiego ” Deyny ” choćby MKP Zgierz, Włókniarza… Czytaj więcej »

obserwacjamichalowicz
13 lat temu

Witam. Z tego co tu czytam to jakieś nie porozumienie,ponieważ z punktu widzenia to Łódzki Klub Sportowy jest 2 w tabeli ( 17 pkt. ) a przed sobą ma jeszcze spotkania typu : Rawa Mazowiecka Woy Bukowiec Łódzki Widzew , jesli zawodnicy z Łodzi się sprężą to utrzymują tę 2 lokate w Michałowiczu , za to Widzew jest na 6 pozycji w tabeli z dorobkiem ( 15 pkt. ) a zostały mecze im między innymi takie jak : SMS Łódź Czy Łódzki KS . wiec w tabeli dla widzewa moze sprawa potoczyć sie źle z taką postawą jak zaprezentowali w… Czytaj więcej »