CLJ: Wygrana GKS i porażka ŁKS

GKS Bełchatów wygrał z TOP 54 Biała Podlaska 1:0 (0:0) w spotkaniu 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Drugiej wiosennej porażki doznał natomiast ŁKS Łódź, który na własnym boisku przegrał 1:2 (1:1) z Legią Warszawa. Natomiast na przeciwległym biegunie znajduje się UKS SMS Łódź. Wygrał swój drugi mecz z rzędu, tym razem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Piłkarze UKS SMS swój pojedynek rozegrali już w czwartek 10 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Łodzianie prowadzili po pierwszej odsłonie dzięki bramkom z rzutów karnych Bartłomieja Maćczaka. Tuż po przerwie podwyższył Patryk Miarka, a ostatecznie UKS SMS wygrał 3:1.

W sobotę walczący o utrzymanie w rozgrywkach Łódzki Klub Sportowy był bliski urwania punktów drugiej w tabeli Legii Warszawa. Łodzianie do przerwy remisowali 1:1 po trafieniu Przemysława Nawrockiego z rzutu karnego. Młodzi piłkarze ze stolicy w końcówce zdołali jednak strzelić bramkę i z Łodzi wyjechali z kompletem punktów.

Na wysokości zadania stanął GKS Bełchatów. Brunatni pokonali na własnym boisku znajdujący się w strefie spadkowej TOP 54 Biała Podlaska. Zwycięskiego gola w 49. minucie zdobył Damian Michalski.