Wiosenne przełamanie Włókniarza Zelów

Po serii nieudanych meczów przełamał się Włókniarz Zelów. Podopieczni Tomasza Fiszera (na zdjęciu) pewnie pokonali w spotkaniu 24. kolejki IV ligi łódzkiej Jutrzenkę Warta 3:0 (0:0). Wszystkie bramki gospodarze zdobyli w drugiej części spotkania, w odstępie zaledwie dziesięciu minut. To pierwsza wiosenna wygrana zelowian.

Włókniarz w poprzednich wiosennych meczach wywalczył zaledwie jeden punkt. Zagrał dobre spotkanie w Łodzi z Widzewem, ale również zszedł z boiska pokonany. Nic więc dziwnego, że drużyna Tomasza Fiszera wyszła na mecz z Jutrzenką z ogromną chęcią wywalczenia pierwszego zwycięstwa w rundzie rewanżowej.

O wygranej zdecydował pierwszy kwadrans drugiej połowy. Wynik spotkania otworzył w 50. minucie Jakub Dregier pokonując Jakuba Pasińskiego mocnym strzałem w długi róg. Chwilę później było 2:0 po trafieniu Błażeja Kaliskiego. Końcowy rezultat ustalił Norbert Dregier. – Jest jeszcze dużo grania i dużo punktów do zdobycia. Potrzebowaliśmy takiego meczu, aby w siebie uwierzyć. W środę jedziemy do Kleszczowa z dużo lepszymi humorami – skomentował wygraną Tomasz Fiszer.

Włókniarz Zelów – Jutrzenka Warta 3:0 (0:0)
Bramki: Jakub Dregier 50, Błażej Kaliski 53, Norbert Dregier 60

Włókniarz: Ćwikła – Jarosiński, Muszyński, Ratajczyk, Piotrowski ż – Boczkiewicz ż, Bendkowski, Norbert Dregier, Jakub Dregier (82′ Zając), Kaliski (70′ Adrian Krajda) – Bednarek (75′ Różycki)

Jutrzenka: Pasiński – Nowicki (83′ Korona), Pawlak, Kosecki, Wolny – Woźniak, Rymarski, Dudek ż (75′ Graczykowski), Maliszewski ż (58′ Sajda ż), Potocki – Rafał Różycki (75′ Młotkiewicz).

Sędziował: Adam Dolny (WS Łódź). Widzów: 50