AKTUALNOŚCI
Prezes Pogoni zawiesza swoje prezesowanie

Prezes Pogoni Zduńska Wola Jarosław Szewczyk (na zdjęciu) zawiesza, co prawda na kilka dni, ale jednak, swoje kierowanie klubem. Zawiesza do niedzieli, bo w sobotę weźmie udział w zebraniu sprawozdawczo-wyborczym OZPN Sieradz i będzie ubiegał się o funkcję prezesa tejże organizacji.


keeza komplety sportowe

Oprócz niego wystartują Jan Łochowski (dyrektor biura OZPN Sieradz), Jarosław Kurzawa (szef obsady Wydziału Sędziowskiego Sieradz) oraz Władysław Maciejewski (dyrektor MOSiR Sieradz).

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
8 lat temu

Zawiesza prezesowanie…??? jak on nic w tym klubie nie robi. wiec jaki to prezes. wszystko robi za niego człowiek orkiestra kierownik klubu K.K . Zawieść swoją działalność w okresie kampanii wyborczej dobre sobie, powinien zawiesić się i już nie wracać !

Gruby
8 lat temu

Zawieść swoją działalność w okresie kampanii wyborczej na prezesa OZPN Sieradz to powinien ale Kurzawa, który delegował sędziów na mecze i sam je sędziował. Niech Kurzawa zrobi najpierw porządek ale w swojej organizacji czyli wydziale sędziowskim. Niektórzy sędziowie to nie wiem jakim cudem zdają coroczne egzaminy oraz w jaki sposób robione są awanse dla niektórych arbitrów to po prostu płakać się chce. A jakim arbitrem jest Kurzawa to wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą. Ponadto w jaki sposób chce kierować Związkiem skoro nie ma zamiaru zwalniać się ze swojej pracy ( tzn. że posiedzenia zarządu OZPN będą się odbywać po pracy Kurzawy… Czytaj więcej »

tomas
8 lat temu

Myslę, że czas na zmiany, i takie osoby jak Pan Łochowski który faktycznie osiągnął już wiek emerytalny, powinien zrezygnować również z kandydowania, na rzecz młodszych, czasy się zmieniają. Obsługa komputera to teraz standard, więc beton z honorem powinien zrezygnować.

Mikołaj
8 lat temu

Kpiny jakieś, zawiesza prezesowanie na parę dni……
ŁOCHOWSKI NA presesa, będzie cyrk i kaszanka.