Stanisławski zabrał punkty Nerowi

Bardzo bliski wywalczenia punktów byli piłkarze Term Neru Poddębice. Podopieczni trenera Jacka Włodarczewskiego przegrali na własnym boisku z Energią Kozienice 2:3 (2:1) w spotkaniu 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Poddębiczanie prowadzili po pierwszej połowie, ale w drugiej stracili dwa gole z rzutów karnych, które pewnie wykorzystał Damian Stanisławski.

Lepsze wrażenie w pierwszej połowie zostawili po sobie poddębiczanie. Termy Ner grały bardzo ambitnie i często starały się atakować. Przyniosło to efekty w 22. minucie po tym jak na listę strzelców wpisał się Joachim Pabjańczyk. Niestety radość gospodarzy nie trwała jednak długo ponieważ niecałe sto dwadzieścia sekund później wyrównującego gola strzelił Bartosz Zawadzki. Na tym jednak się nie skończyło. W 39. minucie golkipera gości zdołał pokonać Olaf Okoński i na przerwę miejscowi schodzili w bardzo dobrych humorach.

Druga połowa rozpoczęła od spokojnej gry Term Neru, ale z każdą minutą coraz groźniejsze sytuacje stwarzali piłkarze Energii. Wydawało się, że bramki dla przyjezdnych są tylko kwestią czasu i tak też było. W 60. minucie z jedenastu metrów Jakuba Krzyżostaniaka pokonał Damian Stanisławski. Ten sam piłkarz okazał się katem poddębiczan ponieważ trzy minuty później ponownie wykorzystał pewnie rzut karny i dał zawodnikom z Kozienic prowadzenie, którego goście nie oddali już do końcowego gwizdka.

Termy Ner Poddębice – Energia Kozienice 2:3 (2:1)
Bramki: Joachim Pabjańczyk 22, Olaf Okoński 39 – Bartosz Zawadzki 24, Damian Stanisławski 60-karny, 63-karny

Termy Ner: Krzyżostaniak – Owczarek, Gniadzik (66′ Różycki), Woźniak, Filipiak – Kobiera, Skupiński (58′ Jarczewski, Konieczny (73′ Sesay), Okoński, Kania – Pabjańczyk.