Bardzo ważna wygrana Warty Sieradz

Warta Sieradz pokonała Oskara Przysucha 3:1 (1:0) w spotkaniu 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Dwie bramki dla Warty zdobył niezawodny Marcin Kobierski, a wynik meczu ustalił Jarosław Szyc. Dzięki zwycięstwu sieradzanie zachowali szanse na utrzymanie w lidze.

Od pierwszego gwizdka Warta ruszyła do huraganowych ataków i pod bramką Oskara co chwila dochodziło do gorących spięć. Upragniona bramka padłą w 26. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił głową Marcin Kobierski. Więcej bramek w pierwszej połowie już nie padło.

Dwanaście minut po wznowieniu gry Oskar wyrównał. Mateusza Wlazłowskiego pokonał Mariusz Moskwa. Piotr Kupka widząc, że jego podopiecznym brakuje polotu zdecydował się na zmiany. Przyniosło to efekt w ostatnim kwadransie. Warcie ponowne prowadzenie dał Kobierski, a wynik spotkania ustalił strzałem od słupka Jarosław Szyc.

Warta Sieradz – Oskar Przysucha 3:1 (1:0)
Bramki dla Warty: Marcin Kobierski 26, 78, Jarosław Szyc

Warta: Wlazłowski – Bartłoszewski, Łochowski, Nawrocki, Piotr Kobierski – Szyc (89′ Idzikowski), Bogdan (69′ Serwaciński), Jezierski (69′ Narożnik), Bogołębski (75′ Mitek), Wałęski – Marcin Kobierski