Udana rehabilitacja KS Sand Bus Kutno

KS Sand Bus Kutno wygrał na własnym boisku z Termami Uniejów 3:1 (0:0) w spotkaniu 24. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Tym samym podopieczni trenera Sławomira Ryszkiewicza zrehabilitowali się kibicom za wpadkę z Pabianic, a po potknięciu Orła Parzęczew ponownie zwiększyli przewagę w ligowej tabeli nad najgroźniejszym rywalem do jedenastu punktów.

Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej odsłonie. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 65. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się niezawodny Jakub Kustra. Dziesięć minut później goście niespodziewanie wyrównali. Niefrasobliwość obrońców wykorzystał Tomasz Jatczak, który pokonał Pawła Sobczaka. Losy pojedynku rozstrzygnęły się w ciągu stu osiemdziesięciu sekund. Najpierw prowadzenie gospodarzom dał Andrzej Grzegorek, a zaraz po nim końcowy rezultat ustalił Damian Ziemniak.

Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze sześć kolejek. Jeśli kutnianie utrzymają zwycięską serię to najpóźniej za trzy kolejki będą mogli świętować awans do IV ligi łódzkiej.

KS Sand Bus Kutno – Termy Uniejów 3:1 (0:0)
Bramki: Jakub Kustra 65, Andrzej Grzegorek 81, Damian Ziemniak 84 – Tomasz Jatczak 75