Rezerwy Legii lepsze od Warty Sieradz

Warta Sieradz przegrała w Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa aż 2:5 (0:1) w spotkaniu otwierającym 31. kolejkę spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej. Kibice zobaczyli aż siedem bramek, w tym sześć w drugiej połowie meczu. Po dwa gole dla Legii II zdobyli Jarosław Niezgoda, który w ostatnich trzech spotkaniach strzelił aż dziewięć bramek, oraz Konrad Michalak. Warta kończyła mecz w osłabieniu.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, a zdobył ją w 20. minucie Jarosław Niezgoda. Warta nie była zespołem gorszym, ale pod bramką rezerw Legii brakowało jej skuteczności. Worek z golami rozwiązał się po zmianie stron. Najpierw w 58. minucie, po zamieszaniu podbramkowym, piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Zawal i zrobiło się 1:1. Legia II odzyskała prowadzenie już sześć minut później, a Mateusza Wlazłowskiego pokonał z rzutu karnego Bartłomiej Urbański. Sieradzanie nie złożyli broni, ale w 76. minucie skrzydła podcięła im czerwona kartka dla Patryka Krymarysa. Legia II nie mogła tego nie wykorzystać. Drugi gol Niezgody i dwa trafienia w końcówce Konrada Michalaka przesądziły losy meczu. Warta odpowiedziała jedynie trafieniem Tomasza Bogołębskiego.

Legia II Warszawa – Warta Sieradz 5:2 (1:0)
Bramki: Jarosław Niezgoda 20, 80, Bartłomiej Urbański 64, Konrad Michalak 84, 90 – samobójcza 58, Tomasz Bogołębski 82

Warta Sieradz: Wlazłowski – Bartłoszewski ż (64′ Nawrocki), Krymarys cz, Pluta ż (56′ Serwaciński), Bogołębski – Piotr Kobierski, Szyc ż (73′ Jezierski), Wałęski (73′ Bogdan), Mitek, Idzikowski – Narożnik