Rewelacyjna wiosna Włókniarza Zelów

Znakomitą rundę wiosenną mają piłkarze Włókniarza Zelów. Podopieczni trenera Tomasza Fiszera w siedmiu ostatnich spotkaniach IV ligi łódzkiej zdobyli aż 19 punktów. W spotkaniu 32. kolejki zelowianie rozbili na własnym boisku Zjednoczonych Stryków 4:1 (1:1). Dzięki temu Włókniarz umocnił się na dwunastej pozycji w ligowej tabeli.

Od zwycięstwa do zwycięstwa, nie licząc remisu z Andrespolią Wiśniowa Góra, kroczą piłkarze Włókniarza. Trenerowi Tomaszowi Fiszerowi udało się stworzyć silną drużynę, która regularnie punktuje. Na pierwszego gola w sobotnim meczu trzeba było czekać dwa kwadranse. W 30. minucie piłkę do siatki gospodarzy posłał Bartłomiej Stanisławski. Gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie, ponieważ dwie minuty później bramkę dla Włókniarza zdobył Hubert Muszyński. Na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 1:1.

W drugiej odsłonie dzielili i rządzili miejscowi. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Norbert Dregier, a jedenaście minut później Marcina Pająka pokonał Rafał Bednarek. Podłamanych graczy ze Strykowa dobił w 72. minucie ponownie Norbert Dregier i Włókniarz odniósł kolejne efektowne zwycięstwo.

Włókniarz Zelów – Zjednoczeni Stryków 4:1 (1:1)
Hubert Muszyński 32, Norbert Dregier 50, 72, Rafał Bednarek 61 – Bartłomiej Stanisławski 30

Włókniarz: Ćwikła – Ratajczyk, Jarosiński, Muszyński ż, Górzawski – Kaliski, Boczkiewicz ż, Norbert Dregier, Jachymski – Jakub Dregier (82′ Zając), Bednarek (78′ Adrian Krajda).