Andrespolia podzieliła się punktami z Borutą

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Andrespolią Wiśniowa Góra a MKP-Borutą Zgierz. Mecz był bardzo wyrównany, a bramki w tym pojedynku strzelali wyłącznie gospodarze. Najpierw piłkę do własnej siatki posłał Michał Pietras, a później z rzutu karnego wyrównał najskuteczniejszy strzelec miejscowych Rafał Kuchciak.

Spotkanie przez cały wymiar czasowy było bardzo wyrównane, a żadna ze stron nie potrafiła stworzyć stuprocentowych sytuacji na strzelenie bramki. Dominowała głównie walka w środku pola. Trochę więcej z gry miała Andrespolia, ale nic z tego nie wynikało. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Znacznie więcej emocji było po zmianie stron. W 53. minucie Michał Pietras tak niefortunnie interweniował, że posłał futbolówkę do własnej bramki. Andrespolia wzięła się za odrabianie strat. Kwadrans później udało wyrównać się Rafałowi Kuchciakowi. Najlepszy strzelec drużyny z Wiśniowej Góry pokonał Macieja Kaźmierskiego z rzutu karnego. Od tego momentu na boisku niewiele się działo i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, który nie zadowolił żadnej z drużyn.

Andrespolia Wiśniowa Góra – MKP-Boruta Zgierz 1:1 (0:0)
Bramki: Rafał Kuchciak 68-karny – Michał Pietras 53-samobójcza

Andrespolia: Kulpa – Leonow, Kopa ż, Kurzawa, Michalski ż, (66′ Rzepecki ż) – Indraszczyk, Pietras, Rachubiński, Ciszewski ż – Kuchciak (83′ Górzyński), Dynel ż.

MKP-Boruta: Kaźmierski – Retkowski ż, Nanolcov, Kowalski, Wiktorowski ż – Antosik, Sadłecki (73′ Snita), Baszczyński (77′ A. Błaszczyk), Plewka (65′ Olesiński) – Marcioch (90′ Bagrodzki), Ceglarz.