Samobójczy gol Pietrasa tysięcznym w IV lidze

W ostatni weekend pękła symboliczna liczba 1000 bramek w tym sezonie w IV lidze łódzkiej. Po 32. kolejkach padły dokładnie 1004 gole. Autorem tysięcznej bramki został zawodnik Andrespolii Wiśniowa Góra Michał Pietras. Niestety nie było to trafienie na korzyść jego drużyny tylko wręcz odwrotnie. Obrońca posłał piłkę niefortunnie do własnej siatki.

Wskazywanie strzelca okrągłej liczby bramek przez nasz portal to już tradycja. W tym sezonie podaliśmy już nazwisko autora setnej i pięćsetnej bramki. Spotkanie Andrespolii z MKP-Borutą Zgierz rozpoczęło się o godzinie 18:00, a większość pojedynków godzinę wcześniej. W Wiśniowej Górze pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i to bardzo ułatwiło nam sprawę. W przypadku, gdyby bramka została zdobyta w pierwszej odsłonie musielibyśmy zagłębić się bardziej w obliczenia matematyczne i uwzględnić bramki strzelone w drugiej połowie w meczach z godziny 17:00.