AKTUALNOŚCI
OZPN Piotrków – wyniki meczów barażowych

Start Lgota Wielka nie dał żadnych szans w dwumeczu barażowym LKS Radzice wygrywając w rewanżu 3:1 (3:0), dzięki temu zapewniając sobie awans do piotrkowskiej klasy okręgowej. Wielkie emocje panowały w Łękińsku, gdzie Alfa Kleszczów straciła dużą przewagę nad LKS Czarnocin i o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej zadecydowała dogrywka.


keeza komplety sportowe

baraż o piotrkowską klasę okręgową
LKS Radzice – Start Lgota Wielka 1:3 (0:3), pierwszy mecz: 2:4, awans: Start Lgota Wielka

baraż o piotrkowską klasę A
Alfa Kleszczów – LKS Czarnocin p.d. 2:5 (1:4, 0:2), pierwszy mecz: 4:1, awans: LKS Czarnocin

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kasztelanfc
5 lat temu

Kolego @Zawodnik, bo tego syfu co zrobiła Lucia nie ma co komentowac wszystko wiadomo. Natomiast Radzice mają nawiedzonego prezesa i biega po mediach z donosami. Innymi słowy wioskowe zachowanie pełne braku profesjoanlizmu, robi się to kulturalnie w świecie. Nie wspominając o naruszaniu praw autorskich. Czy Radzice mają swojego kamerzystę na wszystkich meczach nie tylko Luci? OZPN Piotrków ma od tego swoich ludzi na etatach? Ilu graczy musi dziadować i sprzedawać się na boiskach A-klasy Tez dziekuję za odpowiedź.

aaa
5 lat temu

I w dalszym ciągu zawodnika z Piotrkowa nie zawiesili parodia panie sipa

Zawodnik
5 lat temu

Panowie czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Radzice są tak wyśmiewane? Przecież to Lucia postąpiła haniebnie wystawiając nie swojego zawodnika, a widzę że wszystkie obelgi są adresowane do Radzic. Z góry dziękuję za odpowiedź.

aaa
5 lat temu

Dostana tak jak awansowali po znajomości tak dostana zgode

kasztelanfc
5 lat temu

@kolo konfidencie z radzic kończ już te swoje występy, jeszcze kuchennymi drzwiami chcecie wejść, jak nie nagrania to kolejne odwołania?