AKTUALNOŚCI
Dwóch z Concordii na testach w Ruchu

Dwaj zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak (rocznik 2000) zostali oficjalne zaproszeni na testy do Ruchu Chorzów. Zawodnicy na trzydniowych testach przebywają od poniedziałku 20 czerwca.


tomadex wszystko dla kibica

Obaj wcześniej już byli na testach w Chorzowie, wówczas były to ogólnopolskie sprawdziany do klasy sportowej Ruchu a teraz zwrócił się do nas klub. Krystian i Kacper od pierwszych zajęć, kiedy to pojawili się w klubie, wyróżniali się, a nie mieli łatwo. Cały czas bowiem trenowali i grali w starszym roczniku. Na początku nawet przyszło im grać o trzy lata starszymi rywalami. Już wcześniej myśleli o zmianie otoczenia. Jednak po wspólnych rozmowach zostali u nas i zaufali nam. Obaj, zwłaszcza w rundzie wiosennej, byli filarami naszej defensywy. Teraz wydaje się, że to dla nich optymalny moment na odejście. Skończyli gimnazjum, a co najważniejsze, że dojrzeli do tego by zrobić więcej niż krok w dalszej przygodzie z piłką – powiedział Oskar Kulik, trener UKS Concordia 1909 Piotrków.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
paawell011@wp.pl
8 lat temu

Zostali zakwalifikowani do grupy A centralnej ligi wojewódzkiej . Info nie oficjalne ale tak jest bo z tamtąd wróciłem . Wyniki testów będą ogłoszone jakoś w tym miesiącu. Narazie walczą o pozycje w drużynie! Bo jest ich 36-u….