Trener Lechii zadowolony mimo porażki

Mimo przegranej 1:2 (1:0) w Częstochowie z miejscowym Rakowem trener Lechii Tomaszów Grzegorz Wesołowski zadowolony był z postawy swoich zawodników. Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek tomaszowianie testują jeszcze dwóch młodzieżowców. Są bliscy zamknięcia kadry na rundę jesienną nowego sezonu w III lidze.

W 22. minucie prowadzenie dał tomaszowianom Marcin Mirecki. W drugiej połowie szkoleniowiec Lechii dokonał kilku zmian w składzie. Wykorzystał to Raków, który zdobył dwa gole po strzałach Konrada Zaradnego.

Raków Częstochowa – Lechia Tomaszów 2:1 (0:1)
Bramki: Konrad Zaradny 55, 70 – Marcin Mirecki 22

Lechia: Grajber – Wolski, Magdoń, Szutenberg, Widejko – Kolasa, Cyran, Szymczak, Mirecki – Jardel, Janiec
Na zmiany weszli: Rozwandowicz, Król, Łazowski i dwóch testowanych młodzieżowców

Trzeba być zadowolonym z tego sparingu. To co sobie zaplanowaliśmy udało się zrealizować i fajnie wyglądało. Pierwszą połowę można ocenić na duży plus. W drugiej byliśmy słabsi od rywali i to znalazło odzwierciedlenie w wyniku – skomentował spotkanie Grzegorz Wesołowski, trener Lechii Tomaszów.

Źrodło: własne, lechia1923.pl