Kobiecy UKS SMS jeszcze bez punktu

Nie udało się beniaminkowi kobiecej Ekstraligi, zespołowi UKS SMS Łódź, wywalczyć pierwszych punktów w sezonie. Po przegranej na własnym boisku z AZS PWSZ Wałbrzych 2:3 łodzianki jechały do Łęcznej aby powalczyć z miejscowym Górnikiem. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodyń 4:1 (3:1).

Górnik otworzył wynik spotkania w 26. minucie. Chwilę później podwyższył na 2:0, a w 40. minucie było już 3:0 dla zespołu z Łęcznej. Łodzianki zrewanżowały się golem z 42. minuty. W drugiej połowie gra się wyrównała, łodzianki miały swoje sytuacje, ale do bramki trafiły zawodniczki Górnika. Po dwóch spotkaniach UKS SMS ma zerowy dorobek punktowy, a w 3. kolejce zmierzy się na własnym boisku z AZS PSW Biała Podlaska. Mecz odbędzie się w sobotę (20 sierpnia) o 17:00.