Warta Działoszyn rozbiła Zawiszę

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy spadkowicz z III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Działoszyn. W meczu 5. kolejki IV ligi łódzkiej drużyna trenera Grzegorza Bodnara pewnie pokonała w Pajęcznie miejscowego Zawiszę 4:0 (2:0). Dwie bramki dla działoszynian zdobył wiecznie młody Krzysztof Kukulski (na zdjęciu).

Licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Pajęcznie spodziewali się emocjonującego widowiska. Spotkanie było jednak jednostronne. Wynik spotkania otworzył w 15. minucie Arkadiusz Porochnicki, a dziewięć minut później na 2:0 podwyższył Krzysztof Kukulski. Zawisza próbował zmienić oblicze meczu, ale podopieczni Tomasza Jaworskiego niewiele mogli zdziałać. W drugiej połowie Warta strzeliła kolejne dwa gole. Dawida Wnuka pokonali: Kukulski i Dawid Magiera. Działoszynianie wygrali piąty mecz i w tabeli IV ligi łódzkiej plasują się na pierwszej pozycji.

Zawisza Pajęczno – Warta Działoszyn 0:4 (0:2)
Bramki: Arkadiusz Porochnicki 15, Krzysztof Kukulski 24, 60, Dawid Magiera 67

Zawisza Pajęczno: Dawid Wnuk – Majchrowski, Okrzesik (73′ Brożyna), Królikowski, Pankowski – Wójcicki, Piotrowski (78′ Szczepański), Dwornik (70′ Wilkoszewski), Marcioch – Juszczyk (66′ Piłatowski), Baraniak.
Trener: Tomasz Jaworski

Warta Działoszyn: Olkusz – Bartoszek, Lisowski, Kurpiewski, Stolarczyk – Kukulski, Bąkowicz (70′ Kołodziejczyk), Krysiak, Porochnicki (64′ Dudek) – Nagielski (58′ Zawieja), Magiera (86′ Dudkiewicz).
Trener: Grzegorz Bodnar