Pierwsza wygrana Sokoła Aleksandrów

Pod wodzą nowego trenera Piotra Kupki (na zdjęciu) Sokół Aleksandrów odniósł premierowe zwycięstwo w sezonie 2016/2017 w III lidze. Sokół wygrał z Ursusem Warszawa 1:0 (0:0), a zwycięskiego gola zdobył w 89. minucie meczu rezerwowy Patryk Pietrasiak. Dzięki wygranej aleksandrowianie awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.

Po środowej przegranej z ŁKS Łomża 0:2 działacze zdecydowali o zmianie trenera. Michała Bistułę zastąpił Piotr Kupka, który ze swoją nową drużyną przeprowadził dwa treningi. Nowy szkoleniowiec rozpoczął swoją kolejną pracę w Aleksandrowie od zwycięstwa. Wykazał się trenerskim nosem gdyż bramkę na wagę trzech punktów zdobył wprowadzony w 77. minucie na boisko Patryk Pietrasiak. Wykończył on świetną akcję Jakuba Rogalskiego i pokonał Artura Halucha.

Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
Bramka: Patryk Pietrasiak 89

Sokół: Domżał – Golański, Bierżyński, Woźniczak, Zasada – Smolarek (67′ Rogalski), Marciniak (84′ Osowski), Kobiera ż, Chojecki (62′ Pękała), Pabjańczyk (77′ Pietrasiak) – Dawid Przezak