CLJ: Ważna wygrana ŁKS, porażka GKS

Za nami sobotnie mecze 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów (grupa wschodnia). Drużyny z województwa łódzkiego grały w niej ze zmiennym szczęściem. ŁKS Łódź pokonał na własnym boisku Polonię Warszawa 2:1 (0:0), wysokiej porażki doznał GKS Bełchatów. Bełchatowianie ulegli na wyjeździe Legii Warszawa 1:5 (0:2).

W meczu ŁKS – Polonia bramki padały w drugiej połowie spotkania. Łodzianie potrafili odrobić straty z 68. minuty i w ostatnim kwadransie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie w Warszawie było natomiast jednostronne, a młody zespół GKS Bełchatów stracił aż pięć bramek. Bełchatowianie w pięciu dotychczas rozegranych meczach zdobyli zaledwie trzy punkty i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce. ŁKS wywalczył siedem punktów i zajmuje siódme miejsce. Jutro (niedziela – 4 września) o 15:00 UKS SMS Łódź zmierzy się w Podstolicach z Cracovią.