AKTUALNOŚCI
Transfer na przyszłość?

Widzew Łódź podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata z 19-letnim środkowym pomocnikiem Sebastianem Radzio. Piłkarz występował ostatnio w Wigrach Suwałki.


tomadex wszystko dla kibica


– Sebastian jest jeszcze młodym zawodnikiem, ale posiadającym już duże umiejętności piłkarskie, dzięki którym śmiało może rywalizować o miejsce w drużynie z pozostałymi graczami. W Widzewie będzie miał szansę na jeszcze większy rozwój sportowy. Obserwowaliśmy tego piłkarza od dłuższego czasu. Między innymi Sebastian wystąpił w ubiegłorocznym sparingu pierwszej drużyny z Calisią Kalisz i zdobył w nim nawet gola. Ostatnie miesiące obserwacji przekonały nas, że jest to zawodnik o sporym potencjale – mówi wiceprezes Mateusz Cacek.

Sebastian Radzio urodził się 2 kwietnia 1991 roku w Augustowie. Ma na koncie grę w Sparcie Augustów, MOSP Jagiellonii Białystok i Pomorzance Sejny. W rundzie jesiennej obecnego sezonu w grupie wschodniej II ligi rozegrał 17 meczów, w których zdobył 5 goli. Do tego dołożył cztery mecze w Pucharze Polski, a swojego jedynego gola w tych rozgrywkach zdobył w meczu przeciwko Orłowi Wierzbica.

źródło: Widzew Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments