KS Paradyż złapał swój normalny rytm

Zmiana szkoleniowca najwyraźniej zadziałała pozytywnie na drużynę KS Paradyż. Pod wodzą Ryszarda Pomykały paradyżanie pokonali na własnym boisku Termy Ner Poddębice 2:1 (1:0). To druga z rzędu wygrana, która pozwoliła awansować na siódme miejsce w tabeli.

Wynik meczu otworzył w 27. minucie Krystian Kos i to trafienie rozdzieliło przed przerwą oba zespoły. Druga połowa była ciekawym widowiskiem. Podopieczni Witolda Obarka starali się doprowadzić do remisu, a KS Paradyż umiejętnie się bronił i rozbijał ataki przyjezdnych. W doliczonym czasie gry padły dwa gole. Najpierw Szymona Gąsińskiego pokonał niezawodny Mariusz Koćmin, a chwilę później bramkę na otarcie łez zdobył dla poddębiczan Patryk Gniadzik.

KS Paradyż – Termy Ner Poddębice 2:1 (1:0)
Bramki: Krystian Kos 27, Mariusz Koćmin 90+2 – Patryk Gniadzik 90+4

KS Paradyż: Jędrzejewski – Jura, Majsak, Telus, Majewski – Krystian Kos, Łukasik ż, Tyczyński, Berc – Mateusz Śliwka (85′ Kuba Kos), Koćmin.
Trener: Ryszard Pomykała.

Termy Ner: Gąsiński – Retkowski ż (79′ Gniadzik), Zimoń, Krymarys, Filipiak – Rózycki (46′ Konieczny), Owczarek ż, Kania (60′ Olszewski), Dynel – Kralkowski (79′ Kubala), Michał Bogdan.
Trener: Witold Obarek.