Niesamowita końcówka meczu w Sulejowie

Czy można wygrać mecz przegrywając w doliczonym czasie gry różnicą dwóch bramek i grając w dodatku w dziesiątkę? Można! Pokazali to w niedzielę młodzi piłkarze WOY-a Bukowiec Opoczyński. Niesamowita końcówka dała im wygraną nad Skalnikiem Sulejów w spotkaniu 7. kolejki II Ligi Wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych.

W 80. minucie spotkania (w tej klasie rozgrywkowej gra się 2×40 minut) Skalnik prowadził 4:2 i wydawało się, że wynik jest przesądzony. Tym bardziej, że WOY grał w osłabieniu. Podopieczni Artura Wojtala do końca jednak wierzyli w sukces. Daniela Kieresia pokonali kolejno: Damian Rafalski (80 minuta + 1), Mateusz Kaźmierczyk (80 minuta + 3) i Mateusz Kupis (80 minuta + 4). Niemożliwe stało się więc możliwe i młodzi piłkarze z Bukowca wygrali 5:4. Wielkie brawa!!!