AKTUALNOŚCI
Dobry występ drużyn Widzewa

Widzewiacy z rocznika 1996 w sobotę 18 grudnia wzięli udział w halowym turnieju piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta Tuszyna. Zostali podzieleni aż na dwie drużyny, które zajęły drugie i trzecie miejsce na podium.


W zawodach startowało 10 drużyn, w większości z naszego województwa. W pierwszej fazie grały one w grupach. Obie widzewskie drużyny zajęły miejsca premiowane awansem. Widzew I wygrał swoją grupę (po 3 zwycięstwach i remisie), a Widzew II był drugi w swojej (też zanotował 3 zwycięstwa i remis, ale miał mniej korzystny bilans bramkowy od lidera).

Traf chciał, że obie widzewskie drużyny trafiły na siebie w półfinale. W tej rywalizacji górą okazał się niespodziewanie teoretycznie słabszy Widzew II, który wygrał 4:1, pokazując charakter, ambicję oraz wielkie zaangażowanie. W drugim półfinale Górnik Konin pokonał MKS 2000 Tuszyn 2:0. W finale Widzew II przegrał z Górnikiem 0:1, a w meczu o trzecie miejsce Widzew I pokonał MKS 2000 Tuszyn 2:0.

Do wyróżniających się zawodników w drużynach Widzewa należeli: Kamil Szubert, Damian Marcioch, Konrad Reszka, Damian Mospinek, Sebastian Wojtaszek.

Źródło: akademiafutbolu.pl

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
12 lat temu

Ciekawe czemu nie pochwalili się jak im poszło w Częstochowe ! 😉 hahaha ….. ………