Trzecie zwycięstwo Gatty Zduńska Wola

Nadal niepokonany w nowym sezonie futsalowej Ekstraklasy jest mistrz Polski – Gatta Zduńska Wola. W meczu 4. kolejki zduńskowolanie pokonali przed własną publicznością FC Toruń 5:3 (2:0). Kibice zobaczyli szybki, dobry mecz, który okraszony został ośmioma golami. Niżej notowany zespół z Torunia zagrał bardzo ambitnie i zasłużył na słowa pochwały.

Po pierwszej połowie prowadził faworyt. Gatta wygrywała 2:0, a do siatki rywala trafili Michał Marciniak i Arkadiusz Szypczyński. Po przerwie na 3:0 podwyższył Mariusz Milewski. Torunianie nie zamierzali się poddawać, zaczęli walczyć i do końca mecz był wyrównany. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Gatty 5:3.

Gatta Zduńska Wola – FC Toruń 5:3 (2:0)
Bramki: Michał Marciniak 11, 34, Arkadiusz Szypczyński 13, Mariusz Milewski 24, Marcin Stanisławski 26 – Cleverson 25, Sylwester Kieper 31, Karol Czyszek 40

Gatta: Słowiński – Stanisławski, Olczak, Krawczyk, Sobalczyk, Klaus, Marciniak, Wojciechowski, Kiełpiński, Milewski, Szymczak, Miłosiński, Szypczyński