Mecz dwóch Sokołów dla Ostródy

W spotkaniu kończącym sobotnie zmagania w III lidze (grupa I) Sokół Ostróda pokonał swojego imiennika z Aleksandrowa Łódzkiego 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w 84. minucie Sebastian Pączko. Z piętnastoma punktami na koncie aleksandrowianie zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Mecz rozgrywany był przy sztucznym oświetleniu.

Od pierwszych minut spotkania groźnie zaatakowali gospodarze. Pod bramką Sebastiana Ostrowskiego aktywny był szczególnie Sebastian Pączko. Brakowało mu jednak szczęścia i precyzji. Goście odpowiedzieli strzałem z 18 metrów Michała Wrzesińskiego. Było to jednak uderzenie niecelne.

W drugiej połowie atakowali piłkarze z Ostródy, a Sebastian Ostrowski dwoił się i troił. Skapitulował dopiero w 84. minucie. Strzał Sebastiana Pączko odbił się od jednego z obrońców i przelobował bramkarza. Był to decydujący o losach spotkania gol.

Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Pączko 84

Sokół Aleksandrów: Ostrowski – Zasada, Bierżyński, Golański, Pawlak (89′ Pecyna) – Rogalski, Kobiera (89′ Woźniczak), Marciniak, Chojecki, Wrzesiński (81′ Knera) – Pietrasiak (63′ Przezak).

Źródło: sokolostroda.com