20 wygrana z rzędu Stali Niewiadów

Nie ma mocnych na Stal Niewiadów. Absolutny lider piotrkowskiej klasy okręgowej zanotował w sobotę 20 ligowe zwycięstwo z rzędu. Stalówka pokonała na własnym boisku RKS Rzeczyca 4:0 (3:0). Już przed tygodniem niewiadowianie zapewnili sobie tytuł mistrza jesieni. Teraz ich celem jest zakończenie rundy z kompletem punktów.

Już w 4. minucie wynik spotkania otworzył Bartosz Urbańczyk, który wykorzystał asystę Daniela Lawerskiego. Sześć minut później było 2:0. Tym razem bramkarza RKS pokonał Adrian Gaugier. Kwadrans przed przerwą drugiego swojego gola dołożył Urbańczyk i do szatni gospodarze zeszli z prowadzeniem 3:0. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Tomasz Golewski.

Stal w poprzednim sezonie wygrała dziewięć ostatnich meczów. Jeśli doliczymy do tego jedenaście zwycięstw z bieżącej rundy to wyjdzie nam okrągła liczba 20. W dwóch ostatnich meczach Stal zmierzy się ze Świtem Kamieńsk (na własnym boisku) i na wyjeździe z Zapałem Krzętów.