Pucharowy awans Andrespolii

W pojedynku czwartoligowców o awans na wojewódzki szczebel Pucharu Polski górą Andrespolia Wiśniowa Góra. Podopieczni trenera Witolda Kurzawy wygrali w Kutnie z miejscowym KS Sand Bus 2:1 (1:0). Do przerwy przyjezdni prowadzili 1:0 po trafieniu Sebastiana Radzio.

Radzio trafił do bramki kutnian w 25. minucie. Do wyrównania doprowadził w 64. minucie Bartosz Kaczor. Andrespolia nie zrezygnowała jednak z walki o wygraną w regulaminowym czasie gry i w 73. minucie zadała decydujący cios. Awans dał wiśniowogórzanom Igor Świątkiewicz.

KS Sand Bus Kutno – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Kaczor 64-karny – Sebastian Radzio 25, Igor Świątkiewicz 73