AKTUALNOŚCI
Teraz Bykowski ?!

Grający ostatnio w Polonii Bytom Maciej Bykowski będzie wiosną reprezentował barwy lidera piłkarskiej I ligi Łódzkiego Klubu Sportowego. 33-letni napastnik podpisał półtoraroczny kontrakt.


tomadex wszystko dla kibica


Od pół roku namawiałem Maćka do przyjścia do ŁKS-u i wreszcie się udało. Grałem z nim w jednym zespole, który razem „pociągnęliśmy” do mistrzostwa Polski. Znam tego zawodnika bardzo dobrze, nie tylko pod względem sportowym. Maciek jest profesjonalistą i mentalnie na pewno pomoże nam w realizacji celu, jakim jest awans do ekstraklasy – powiedział na konferencji prasowej współodpowiedzialny w ŁKS-ie za transfery Tomasz Wieszczycki.
Bykowski wyjaśnił, że oferta z ŁKS była jedyną konkretną, jaką dostał.
– Długo się nad jej przyjęciem nie zastanawiałem. Meczów I ligi nie oglądałem, ale wiem, że w Łodzi buduje się ciekawy i perspektywiczny zespół. Dlatego zdecydowałem się przyjść do ŁKS-u i pomóc w walce o ekstraklasę. Czasami warto zrobić mały krok w tył, by później iść dwa kroki do przodu – powiedział Bykowski.
Nowy nabytek ŁKS-u piłkarską karierę rozpoczął w Polonii Elbląg. Grał również w: Sokole Tychy, Lechu Poznań, GKS-ie Bełchatów, Stomilu Olsztyn, Polonii Warszawa, Szczakowiance Jaworzno, a także w greckich klubach: OFI, Panathinaïkos, Veria i Diagoras Rodou. Bykowski przez ostatni rok reprezentował barwy Polonii Bytom. Łącznie w polskiej ekstraklasie wystąpił w 225 meczach, strzelając 37 goli.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments