Lechia Tomaszów mistrzem okręgu

Wygraną Lechii Tomaszów zakończyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego rocznika 2005, które z udziałem siedmiu drużyn rozegrano w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 4 w Piotrkowie. Drugie miejsce, premiowane awansem do turnieju wojewódzkiego, wywalczył APN Piotrków.

Lechia Tomaszów wywalczyła 16 punktów. APN zdobył w sześciu meczach 13 punktów, podobnie jak trzecia w końcowej klasyfikacji Ceramika Opoczno. O kolejności zdecydowała różnica bramek. Czwartą pozycję zajęła Szóstka Radomsko, piątą Polonia Piotrków, szóstą Mazovia Tomaszów, a siódmą GUKS Gorzkowice. Najlepszym strzelcem turnieju został Marcel Wojtasik (UKS APN Piotrków) – 6 bramek, najlepszym bramkarzem Marcel Rodzik (MUKS Szóstka Radomsko), a najlepszym zawodnikiem turnieju Kacper Stańczyk (Lechia Tomaszów). Nagrodę dla najwszechstronniejszego zawodnika otrzymał Dawid Białas (Ceramika Opoczno).

Lechia Tomaszów: Oskar Sadowski, Kacper Kowalski, Kacper Bąk, Patryk Darczyński, Mateusz Bąkowski, Oskar Niewiadomski, Kacper Stańczyk, Norbert Nawrocki, Kacper Różycki, Jakub Mąkola. Trenerem drużyny jest Bartłomiej Jeske.