AKTUALNOŚCI
Batata i Kukułka wracają do Polonii

Mimo bardzo trudnej sytuacji w tabeli po rundzie jesiennej Polonia Piotrków nie składa broni. Pod wodzą Roberta Grzesiuka drużyna trenuje już od kilkunastu dni. Niewykluczone jednak, że wiosną Polonię poprowadzi jednak nowy szkoleniowiec. Wiadomo, że do drużyny dojdzie dwóch kluczowych obrońców: Batata i Dariusz Kukułka.

gadzety kibica keeza

 

Pierwszy wraca po dłuższej przerwie, a drugi po kontuzji spowodowanej zerwanymi więzadłami w kolanie. Po kilkunastu miesiącach przerwy, spowodowanej wypadkiem samochodowym, wraca do treningów również Michał Basiński.

Cieszę się, że udało mi się wznowić treningi, nie wiem jeszcze czy wrócę na boisko w tej, czy dopiero w kolejnej rundzie, póki co jest ciężko, mam drobny problem ze stopą, ale zrobię wszystko, że jak najszybciej pomóc chłopakom – powiedział Basiński.

Z zespołu odchodzi Jakub Grzegorzewski, który zamierza definitywnie zakończyć piłkarską karierę. Nowego klubu szuka Mateusz Jakubiak. Jego pozyskaniem zainteresowani są Zjednoczeni Gmina Bełchatów. Pierwszy mecz kontrolny Polonia zagra 21 stycznia z Włókniarzem Zelów. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 w Bełchatowie.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments