AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Sparingowym pojedynkiem dwóch trzecioligowców – RTS Widzewa Łódź z Sokołem Aleksandrów rozpoczął się sparingowy weekend w naszym województwie. Sokół wygrał 1:0, po bramce Jakuba Rogalskiego. Tradycyjnie wyniki wszystkich meczów, wraz ze strzelcami bramek, znajdą Państwo na naszym portalu – najszybciej jak to jest możliwe.

Oto wyniki sparingów:

II i III liga
(piątek – 10 lutego)
RTS Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
(Jakub Rogalski 78)
(sobota – 11 lutego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:0)
ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
(Maksymilian Rozwandowicz 63, Patryk Szymański 70 – Marcin Krzywicki 71)
Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 0:2 (0:1)
(Jurij Hłuszko 41, Wojciech Wojcieszyński 47)

IV liga łódzka
(piątek – 10 lutego)
KS Sand Bus Kutno – Olimpia Koło 4:2 (1:0)
(dla Kutna: Bartosz Kaczor 2, Tomasz Klimczak, Adrian Kralkowski)
Termy Ner Poddębice – Kujawianka Izbica Kujawska 3:0 (2:0)
(Adam Konieczny 2, Łukasz Dynel)
Włókniarz Zelów – GKS Orkan Buczek 3:4 (1:0)
(Adrian Olszewski 2, Kamil Bendkowski – Łukasz Serafinowicz 4)
RKS Mechanik Radomsko – GLKS Gmina Kłomnice 4:4 (1:3)
(dla RKS Mechanika: Marcin Lewacki, Wiktor Majewski, Krystian Piasecki, zawodnik testowany)
(sobota – 11 lutego)
PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:4 (0:3)
(Kacper Banasiak – Dominik Cukiernik 2, Konrad Niedzielski, Mateusz Jakubiak)
Omega Kleszczów – Grabka Grabica 5:0 (2:0)
(Mateusz Jędrzejczyk, Dawid Pałyska-karny, Paweł Kowalski, Piotr Janeczek, Robert Tomesz)
Unia Skierniewice – Zjednoczeni Stryków 2:0 (1:0)
(Kamil Sabiłło 2)
Neptun Końskie – KS Paradyż 0:2 (0:0)
(Mateusz Śliwka, Sebastian Jura)
Warta Sieradz – Warta Działoszyn 2:0 (1:0)
(Bartosz Narożnik, Marcin Kobierski)
UKS SMS Łódź – Jutrzenka Warta 2:1 (2:0)
(Gol dla Jutrzenki: Kacper Jezierski)
Zawisza Pajęczno – Polonia Poraj 1:0 (1:0)
(Gol: Krzysztof Łazowski)
Zawisza Rzgów – Włókniarz Konstantynów 1:2 (0:1)
(dla Zawiszy: Konrad Jakubiec)
LKS Kwiatkowice – PTC Pabianice 1:2 (0:2)
(dla Kwiatkowic: Adrian Płuciennik)
(niedziela – 12 lutego)
Polonia Piotrków Trybunalski – Włókniarz Moszczenica 3:0 (1:0)
(Tomasz Wrona, Eryk Sulikowski, testowany)
Victoria Częstochowa – Pilica Przedbórz 2:5 (1:4)
(dla Pilicy: Marek Jończyk 3, Sebastian Motyka, Bartosz Jachymski)

Prosimy również o wysyłanie na nasz redakcyjny adres: redakcja@lodzkifutbol.pl wyników meczów sparingowych z niższych klas rozgrywkowych.

Prosimy o zachowanie następującego szablonu:
Drużyna 1 – Drużyna 2 wynik końcowy (wynik do przerwy)
(Strzelcy bramek dla drużyny 1 – strzelcy bramek dla drużyny 2)

Przykład:
Drużyna 1 – Drużyna 2 7:4 (4:3)
(Jarosław Kowalski 5, Artur Nowak 2 – Dariusz Brochocki 2, Kamil Drzazga 2)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Juvenia Wysokienice – Czarni Rozprza 1:7 (0:3)
Ner Poddębice (juniorzy) – KAS Konstantynów Łódzki 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
(dla KAS: Damian Janiak)
Olimpia Wola Załężna – LKS Mniszków 4:2 (1:0)
(dla Olimpii: Rafał Starus 2, Łukasz Stępień, Marcin Białecki)
GKS Bełchatów (CLJ) – Czarni Rząśnia 2:3
UKS SMS Łódź (CLJ) – Stal Niewiadów 5:2
Astoria Szczerców – MLKS Konopnica 4:4
Alfa Kleszczów – Polonia Gorzędów 3:6 (0:2, 3:1, 0:3)
Sport Perfect Łódź – Iskra Dobroń 2:5 (0:2)
(dla Iskry: Michał Wieczorek, Marcin Kluch, Arkadiusz Piotrowski, Krzysztof Szerfel, Michał Wojtas)
LUKS Gomunice – Victoria Żytno 0:0
Świt Kamieńsk – Unia Sulmierzyce 5:3 (3:1)
(dla Świtu: Szymon Błachowicz 3, Dominik Stępień, Przemysław Olejnik)
Omega II Kleszczów – Astoria II Szczerców 0:1
TMRF Widzew II Łódź – Kolejarz Łódź 5:2 (0:1)
Pogoń Rogów – LKS Różyca 2:1
(dla Pogoni: Wojciech Kaczmarek 2)
Orzeł Parzęczew – LKS Rosanów 4:4
(Alade Mosunmola Tunji 2, Norbert Grzeszkiewicz, Przemysław Eljasik – Sebastian Dresler 2, testowany, Maciej Milanowicz)
RTS Widzew (juniorzy starsi) – KKS Koluszki 4:0 (2:0)
Victoria Woźniki – Słowian Dworszowice 0:4 (0:2)
Grom Miedźno – Warta II Działoszyn 2:1 (0:0)
Zapał Krzętów – KS Niedośpielin 2:0 (0:0)
(Jakub Kłudziak, Kamil Nowak)
MKS Zduńska Wola – MULKS Łask 6:3 (2:0)
(dla MKS: Dawid Kępniak 4, Jakub Ratajczyk-karny, Witold Kubiak)
LKS Kobierzycko – Wicher Dobra 2:1
LZS Justynów – Stal Głowno 1:6 (1:2)
Widok Skierniewice – Miedniewiczanka Miedniewice 9:0 (3:0)
(Wojciech Borowiec 5, Rafał Sawicki, Patryk Wasilewski, Piotr Jaworski, zawodnik testowany)
TS Janiszewice – Tęcza Brodnia 2:0
(Piotr Banach 2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Stal Głowno 6:1 LZS Justynów (3:1)
    Bramki dla Stali: Lebioda, P.Ignatowski, zawodnik testowany II, Zatorski, zawodnik testowany IV x2

    info z oficjalnego fanpage’u Stali, jeśli możecie to dodajcie info

  2. Prosna Wieruszów : Centra Walichnowy Wynik 4:2 dla Prosny Bramki Mateusz Poprawa (K), Bartek Siatkowski, Dawid Tomala( 2) pozdrawiam

  3. A ja zapytam czy zawodnicy niektórzy chcą awansować do trzeciej ligi ???? z Warty Sieradz

  4. Warta Sieradz się zbroi to fakt Ale czasami zbyt duża liczba dobrych zawodników nie wychodzi za dobrze Grać może „tylko” 11 Nie wszyscy godzą się na ławkę… Tu rola trenera żeby trzymać atmosferę Przypomnijcie sobie transfery Neru przed sezonem Mieli się bić o awans a tu 12 miejsce

  5. Ty byłes na meczu?? Ile sytuacji miał działoszyn? Sieradzka warta jest po za konkurencja. nie grał jeszcze zawociński. do boju warteczka, po awans