Lider III ligi lepszy od drugoligowca

ŁKS Łódź wygrał z PGE GKS Bełchatów 2:1 (0:0) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało na boisku przy ulicy Minerskiej w Łodzi. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Na trafienia Maksymiliana Rozwandowicza i Patryka Szymańskiego odpowiedział uderzeniem z dalekiego dystansu Marcin Krzywicki.

Wynik spotkania otworzył Maksymilian Rozwandowicz. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od jednego z rywali i zaskoczyła bramkarza Brunatnych. Siedem minut później ŁKS podwyższył prowadzenie. Na 2:0 gola strzelił Patryk Szymański. Drugoligowca stać było jedynie na zaskakujący strzał z połowy boiska Marcina Krzywickiego. W bełchatowskim zespole zagrali dwaj testowani zawodnicy: Fabian Klama i Adrian Krysian.

ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
Bramki: Maksymilian Rozwandowicz 63, Patryk Szymański 71 – Marcin Krzywicki 72

ŁKS Łódź (wyjściowy): Kazimierczak – Pyciak, Cichowlas, Ślęzak, Rozmus – Jakub Nowak, Gamrot, Maksymilian Rozwandowicz, Golański, Piotr Pyrdoł – Radionow

PGE GKS (wyjściowy): Bruchajzer – Klama, Grolik, Witasik, Michalak – Pisarczuk, Rachwał, Lenartowski, Bartosiak, Krysian – Ciechański