AKTUALNOŚCI
Widzew odwołał sparing ze Zjednoczonymi

Zimowe sparingi Zjednoczonych Gmina Bełchatów to jedna wielka niewiadoma. Trzeci zespół rundy jesiennej IV ligi łódzkiej dwukrotnie miał grać z pierwszym zespołem GKS Bełchatów (w obu przypadkach mecze odwołano z powodu złego stanu murawy), działaczom pomyliły się również luty z marcem i United nie zagrali ze Skrą Częstochowa.

To jednak nie koniec. Ze Zjednoczonymi nie zagra w najbliższą sobotę RTS Widzew Łódź. Przemysław Cecherz zrezygnował bowiem z zaplanowanego na 18 lutego spotkania sparingowego z zespołem Edwarda Cecota. 19 lutego (niedziela) ma dojść za to do spotkania Zjednoczeni – PGE GKS Bełchatów. W kadrze bełchatowskiego drugoligowca mają znaleźć się piłkarze, którzy nie zagrają w sobotnim spotkaniu z pierwszoligowym Zniczem Pruszków. Mecz ma zostać rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią o 14:30.

Jak informuje Hubert Kwiatkowski ze Zjednoczonych Gmina – 11 marca United odwołali mecz z Agropolem Głuszyna (wtedy rusza runda rewanżowa IV ligi). Zgodnie z planem mają zagrać natomiast mecze z Orkanem Buczek (25 lutego) i Lechią Tomaszów (4 marca). Nie dojdzie natomiast do spotkania ze Skrą Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. W pierwszym terminie początek rundy wiosennej planowany był na 18 marca.