AKTUALNOŚCI
Paweł Lenarcik wrócił do treningów

Poprawia się kadrowa sytuacja w drużynie drugoligowego PGE GKS Bełchatów. Jak informuje oficjalna strona klubu – gksbelchatow.com do zajęć wrócił już bramkarz Paweł Lenarcik (na zdjęciu), który w sparingowym spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki naderwał więzadło w kolanie. Jest szansa, że Lenarcik zagra w najbliższym sparingu z pierwszoligowym Zniczem Pruszków.

Lekarze mają również wypowiedzieć się na temat ewentualnego występu w spotkaniu ze Zniczem Aghvana Papikyana. Zawodnik ten również trenuje od jakiegoś czasu z normalnymi obciążeniami. Przypomnijmy, że w sobotę Brunatni zagrają wyjazdowy sparing ze Zniczem, a w niedzielę o 14:30 druga grupa piłkarzy zmierzy się ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów (IV liga łódzka).

Źródło: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. A co mnie obchodzi zawodnik który reprezentuje trzeci poziom rozgrywkowy? Rozumiem gdyby to była ekstraklasa,jest wartościowy zawodnik i kibice są ciekawi kiedy wróci,a w tym przypadku to mija się z celem,dlaczego nie piszecie ze w okregowce lub serie ,,A”ktoś wraca bo już ma czas i może trenować….pozdrawiam