AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Na trzy dni rozłożone zostały sparingowe spotkania z udziałem drużyn z województwa łódzkiego. Grają praktycznie wszystkie zespoły z III i IV ligi łódzkiej. Pauzują jedynie RTS Widzew Łódź i Ceramika Opoczno. Tradycyjnie podawać będziemy wyniki wszystkich meczów najszybciej jak to jest możliwe.

II i III liga
(piątek – 16 lutego)
Jarota Jarocin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1 (1:0)
(dla Lechii: Paweł Wolski)
(sobota – 17 lutego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Górnik Konin 2:3 (1:2)
(dla Lechii: Kamil Szymczak, Marcin Mirecki)
Znicz Pruszków – PGE GKS Bełchatów 0:0
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów 2:1 (1:0)
(Rafał Parobczyk, Mateusz Majewski – Michał Michałek)
Radomiak Radom – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
(Paweł Tarnowski – Artur Golański)
(niedziela – 18 lutego)
PGE GKS Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 (0:0)
(Marcin Krzywicki 3)
meczu sparingowego nie rozegra RTS Widzew Łódź

Omega Kleszczów przegrała z rezerwami GKS Bełchatów 2:3 (1:1). Na zdjęciu trener Omegi Marcin Zimoch.

IV liga
(piątek – 17 lutego)
Zjednoczeni Stryków – Stal Głowno 3:1 (1:1)
(Sebastian Balcerek 2, Robert Król – Eryk Lebioda)
(sobota – 18 lutego)
Raków II Częstochowa – Warta Działoszyn 2:3 (0:2)
(dla Warty: Jakub Nagielski, Krzysztof Kukulski, Damian Zawieja)
Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:3 (1:1)
(Paweł Kowalski, Dawid Pałyska – Hubert Berłowski 2, Przemysław Zdybowicz)
Zjednoczeni Stryków – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:1 (0:0)
(Patryk Sławiński – rzut karny)
Unia Skierniewice – Bzura Chodaków 2:1 (1:0)
(dla Unii: Patryk Bojańczyk, Szymon Kiwała)
Centra Ostrów Wielkopolski – Jutrzenka Warta 3:3 (2:1)
(dla Jutrzenki: Damian Rymarski, Daniel Armatys, Adrian Marcioch)
Warta Sieradz – Zawisza Rzgów 2:0 (1:0)
(Mikael Idzikowski, Maciej Łabędzki)
KS Paradyż – Wierna Małogoszcz 2:2 (1:0)
(dla Paradyża: Mariusz Koćmin, Kuba Kos)
UKS SMS Łódź – KS Sand Bus Kutno 1:6 (0:1)
(dla Kutna: Rafał Serwaciński 2, Adrian Kralkowski, Jan Nadolski, Kamil Zagajewski, Tomasz Klimczak)
Zawisza Pajęczno – Czarni Rząśnia 4:3 (1:1)
(Paweł Baraniak 2, Damian Dwornik, Daniel Szymczyk – Adrian Teodorczyk 2, Kamil Kłyszewski)
Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:0 (1:0)
(Adam Konieczny, Kamil Bartos)
KS Stradom Częstochowa – RKS Mechanik Radomsko 4:6 (0:4)
(dla Mechanika: Marcin Lewacki 2, Wiktor Majewski, Przemysław Krawczykowski, Kamil Oleśkiewicz, Kacper Zieliński)
Polonia Piotrków Trybunalski – Stal Niewiadów 0:1 (0:1)
(Zbigniew Wiśnik)
Zawisza Rzgów – Włókniarz Zelów 2:2 (1:1)
(Łukasz Wiśniewski, Konrad Kmieć – Adrian Olszewski, Adrian Krajda)
(niedziela – 19 lutego)
Pilica Przedbórz – MLKS Konopnica 3:4 (1:2)
(dla Pilicy: Damian Głowacki 2, Artur Kucharski)

Prosimy również o wysyłanie na nasz redakcyjny adres: redakcja@lodzkifutbol.pl wyników meczów sparingowych z niższych klas rozgrywkowych.

Prosimy o zachowanie następującego szablonu:
Drużyna 1 – Drużyna 2 wynik końcowy (wynik do przerwy)
(Strzelcy bramek dla drużyny 1 – strzelcy bramek dla drużyny 2)

Przykład:
Drużyna 1 – Drużyna 2 7:4 (4:3)
(Jarosław Kowalski 5, Artur Nowak 2 – Dariusz Brochocki 2, Kamil Drzazga 2)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
GKS Bełchatów (CLJ) – Orkan Buczek 4:2 (2:1)
Pogoń Zduńska Wola – Warta Osjaków 4:0 (3:0)
(Kamil Krawczyk, Rafał Kurzynoga 2, Grzegorz Królewiak)
Kawaleria Tomaszów – Włókniarz Moszczenica 0:4 (0:1)
LKS Mniszków – Olimpia Wola Załężna 4:3 (2:1)
(Kamil Ruś 2, Mateusz Rek 2 – Konrad Indrychowski 3)
Grabka Grabica – LKS Czarnocin 3:1
(dla Grabki: Przemysław Krawczyk, Przemysław Król, Łukasz Król)
Lechia Gdańsk (CLJ) – UKS SMS Łódź (CLJ) 0:0
MKS Zduńska Wola – LZS Rębieskie 7:1 (2:1)
(Dawid Kępniak 3, Filip Jaszczak, Piotr Tomczyk, Przemysław Pawłowski, samobójcza – Konrad Jerzak)
Polonia Gorzędów – Victoria Woźniki 3:2 (1:1)
UKS Ustków – LZS Brąszewice 2:9 (0:3)
(dla Brąszewic: Przemysław Czarnecki 3, Bartłomiej Sobczak 2, Jarosław Gruszel 2, Paweł Romek 2)
Skalnik Sulejów – Motor Bujniczki 1:3 (1:1)
Widok Skierniewice – Błękitni Korytów 3:4 (1:1)
(dla Widoku: samobójcza, Piotr Jaworski, Wojciech Borowiec)
Pogoń Rogów – LZS Justynów 1:1
(dla Pogoni: Marek Krawczyk)
Unia Sulmierzyce – Start Lgota Wielka 3:2
(dla Unii: Andrzej Koszur, Łukasz Kołodziej, Damian Woźniak)
Błysk Aleksandrów – Juvenia Wysokienice 3:0 (2:0)
(Łukasz Mędrecki, Artur Makuch, Kamil Baryła)
Lechia II Tomaszów – LKS Lubochnia 5:0 (2:0)
KS Mniszków – Syrenka Zakościele 4:2 (1:1)
(dla Mniszkowa: Mateusz Rek 3, Kamil Ruś)
Zryw Wygoda – Unia Iłów 4:2 (2:1)
(dla Zrywu: Rafał Trakul 2, Jacek Woźniak, Paweł Dróżdż)
GKS Siemkowice – Słowian Dworszowice 1:4 (0:2)
(dla Słowiana: Łukasz Rydz, Mateusz Ludczak, Patryk Mielczarek, Kamil Kapustka)
KS Grocholice – Start Niechcice 3:1 (1:1)

Zapał Krzętów – Pilica Koniecpol 2:0 (1:0)
(Karol Barański, Jakub Jachimowski)
LUKS Gomunice – KS Niedośpielin 1:1 (0:1)
(dla LUKS Gomunice: Piotr Bęben)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Lks Kobierzycko 5 sparingów 5 zwycięstw kolejno
    Szczyt Szczytniki 2:1
    Tęcza Brodnia 5:1
    Warta Osjakow 7:3
    Wicher Dobra 2:1
    KS Karsznice 6:2

  2. A Szczerbiec Wolborski z Gorzkowice jaki wynik? Nigdzie na wolborskich stronach nic nie ma a grali w sobotę do południa.