Bezbramkowy remis Brunatnych ze Zniczem

PGE GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo z pierwszoligowym Zniczem Pruszków w kontrolnym meczu, który odbył się w Warszawie, na stadionie OSiR Targówek. W drużynie Brunatnych testowany był Mołdawianin Valeriu Tiron, który wyszedł w pierwszym składzie.

W pierwszej połowie stroną dominującą byli Brunatni, któzy stworzyli trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki. W słupek trafił Bartłomiej Bartosiak, a pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Marcin Krzywicki. W drugiej połowie optyczną przewagę uzyskał Znicz, ale Kamil Bruchajzer nie miał zbyt wiele pracy. Bezbramkowy remis to wynik zasłużony.

Znicz Pruszków – PGE GKS Bełchatów 0:0

PGE GKS: Bruchajzer – Bociek, Grolik, Witasik, Szymorek – Rachwał, Lenartowski, Zięba, Tiron, Bartosiak – Krzywicki
(II połowa): Bruchajzer – Pisarczuk, Grolik, Witasik, Michalak – Rachwał, Lenartowski, Maciejewski, Zgarda, Bartosiak – Ciechański

W niedzielę PGE GKS Bełchatów (grupa zawodników, którzy grali mniej w Warszawie) zagra o 14:30 z czwartoligowymi Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. To spotkanie odbędzie się na boisku sztucznym Miejskiego Centrum Sportu.

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com