ŁKS Łódź zremisował w Radomiu

Wicelider II ligi Radomiak Radom nie dał rady trzecioligowemu ŁKS Łódź. Mecz w Radomiu zakończył się remisem 1:1. Od 72 minuty goście grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Jakuba Nowaka (za faul). Wcześniej bramkę dla drużyny Marcina Pyrdoła strzelił Artur Golański.

Trener ŁKS nie mógł skorzystać z usług, narzekających na urazy, bramkarza Michała Kołby oraz Jakuba Kostyrki i Patryka Szymańskiego. Mimo to łodzianie pokazali się z bardzo dobrej strony w Radomiu. Mecz mogli nawet wygrać. Już przy stanie 1:0 dla Radomiaka, gola powinien strzelić Jewhen Radionow. Bramkarz gospodarzy złapał jednak piłkę na linii bramkowej. Zaraz po przerwie wyrównał Artur Golański. Ten sam zawodnik mógł strzelić zwycięskiego gola, ale trafił z rzutu wolnego, w poprzeczkę. W odpowiedzi Przemysław Kazimierczak odbił piłkę na poprzeczkę, po uderzeniu z około 25 metrów Kamila Kościelnego.

Radomiak Radom – ŁKS Łódź 1:1 (1:0)