RTS Widzew znów bez zdobytej bramki

W kolejnym meczu sparingowym trzecioligowy RTS Widzew Łódź zremisował w Gutowie Małym z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 0:0. Cieszy remis z wyżej notowanym rywalem, ale martwi fakt, że podopieczni trenera Przemysław Cecherza znowu nie potrafili zdobyć bramki.

W pierwszej połowie najlepszą okazję do strzelenia gola miał były widzewiak Damian Warchoł. Gracz Olimpii spudłował jednak z najbliższej odległości. W odpowiedzi skiksował Daniel Mąka. W drugiej połowie bramkarza Olimpii próbowali zaskoczyć Sebastian Olczak i Sebastian Zieleniecki. Bez skutku jednak. Widzewiacy kończyli mecz w osłabieniu, bo w 86. minucie czerwoną kartką ukarany został Przemysław Rodak. Była to konsekwencja drugiej żółtej kartki tego piłkarza. W najbliższą sobotę (25 lutego) Widzew zmierzy się w Toruniu z tamtejszą Elaną.

RTS Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz 0:0
RTS Widzew: Maciej Humerski – Kamil Tlaga (46′ Bartłomiej Gromek), Marcin Nowak (46′ Przemysław Rodak, 87′ Michał Czaplarski), Sebastian Zieleniecki, Patryk Baran (46′ Marcin Kozłowski) – Maciej Kazimierowicz (46′ Sebastian Olczak), Piotr Kasperkiewicz, Mateusz Michalski (78′ Grzegorz Brochocki), Adam Radwański (72′ Krzysztof Możdżonek), Daniel Mąka – Dawid Kamiński (46′ Adrian Budka).