AKTUALNOŚCI
UKS Concordia 1909 zgłosi seniorów

UKS Concordia 1909 Piotrków w sezonie 2017/2018 będzie miał seniorski zespół. Drużyna zostanie zgłoszona do rozgrywek prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Ma być oparta głównie na wychowankach klubu, którzy skończą 18 lat. Niewykluczone jednak, że w zespole grać będą także doświadczeni zawodnicy.

gadzety kibica keeza

 

Sam mam zamiar wznowić grę w piłkę i spróbować podjąć rękawicę – mówi Oskar Kulik, trener i działacz w UKS Concordia 1909. – Z tego co wiem, grą w nowej Concordii zainteresowanych jest jeszcze kilku innych, starszych zawodników, którzy występowali już w barwach dawnej Concordii – dodaje.

Pismo w tej sprawie trafi do Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie, który może zdecydować o tym, że klub rozpocznie rozgrywki od klasy A. Od kilku lat UKS Concordia 1909 prowadzi bowiem pracę z młodzieżą, odnosi sukcesy na arenie wojewódzkiej, czego dowodem jest awans i gra w juniorskich rozgrywkach prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miqel
7 lat temu

Powinni zacząć od B-Klasy i tam na spokojnie powalczyć o A-Klasę.
Każdy klub który się wycofał i ma przerwę w rozgrywkach powinien zaczynać od najniższego poziomu rozgrywkowego jaki funkcjonuje w jego okręgu.
Tak jak ma to miejsce z nowo powstałymi klubami. Też nie zaczynają od A- Klasy czy Klasy okręgowej.
Wprowadźmy trochę normalności a nie żyjemy cały czas historią, że ten klub jest zasłużony i trzeba na siłę wsadzać jak najwyżej, jeśli będzie tego wart to udowodni to na boisku.

ono
7 lat temu

zacznijmi spokojnie od B pograjmy zgrajmy się będę z wami całym sercem piotrkowianin