AKTUALNOŚCI
Bunt piłkarzy Luciążanki Przygłów

Niespotykana sytuacja w Luciążance Przygłów (piotrkowska klasa A). Przygotowujący się do rundy rewanżowej zawodnicy zbuntowali się po nagłych decyzjach zarządu, który zwolnił nowego trenera Pawła Cukiernika i odmówili gry w ostatnim sparingu z Ruchem Chrzanowice. Wszystko wskazuje na to, że odmówią również gry w najbliższym meczu ligowym.

18 zawodników nie chce grać dalej w klubie z Przygłowa jeśli nie zostanie przywrócony do pracy Paweł Cukiernik. – Bardzo fajnie się zintegrowaliśmy, zaczęło to wszystko super funkcjonować, a trener przekazał nam przez miesiąc bardzo dużo. Nie wiem dlaczego zarząd klubu postanowił o zmianie. 6 marca przedstawiony nam został nowy szkoleniowiec Zbigniew Skoczylas. My nie chcemy z nim pracować i nie chcemy już więcej grać w Luciążance. W tej sprawie pismo złożyliśmy również do OZPN Piotrków aby pomógł nam rozwiązać umowy z klubem – mówi jeden z piłkarzy.

Działacze Luciążanki zwołali na 13 marca zebranie z zawodnikami, powołano nową radę drużyny, a piłkarzom, którzy przeciwstawili się zarządowi, nakazano szukanie nowego klubu. Nieoficjalnie wiadomo, że Luciążanka chce dograć do końca sezon opierając się na piłkarzach z zespołu rezerw, który występuje w klasie B. Drugi zespół ma zostać z rozgrywek wycofany. O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Szkoda slow… druyzyna rozwala klub od srodka, nowy trener mogl dac im awans

  2. obiektywny albo zatrzymał się w czasie albo jest…niestety w Sulejowie trochę się zmieniło pod tym względem ludzie którzy zarządzają klubem są uczciwi i nie zaginają rzeczywistości w przeciwieństwie co do niektórych komentarzy…

  3. jak zwykle wszystko rozejdzie się po kościach…kolejna decyzja Roberta D., która zamiast być dobra dla klubu rozbija go od środka. Tylko że teraz nie będzie na niego, ponieważ nie jest w zarządzie jako zawieszony przez Związek…