AKTUALNOŚCI
Pożegnalny mecz Tomasza Radkiewicza

Sobotni mecz Widzewa Łódź z Motorem Lubawa będzie wyjątkowy dla kibiców łódzkiego klubu, ponieważ piłkarze po raz pierwszy zagrają na nowym stadionie. Ale na boisku zobaczymy jeszcze jedną osobę, która to spotkanie zapamięta do końca życia. Swoją bogatą karierę sędziowską zakończy w sobotę Tomasz Radkiewicz. 40-letni arbiter z Łodzi poprowadził dotychczas około 1000 meczów.

Jego największymi osiągnięciami było prowadzenie meczów na szczeblu Ekstraklasy w sezonach: 2012/2013 i 2013/2014, a także pełnienie funkcji arbitrem technicznego podczas finału Pucharu Polski 2014 w Warszawie. Przez wiele lat reprezentował Kolegium Sędziów ŁZPN w meczach I i II ligi.

Radkiewicz, który jest członkiem zarządu w Wydziale Sędziowskim ŁZPN, a także Szefem Komisji Szkoleniowej, rozpoczyna właśnie swoją nową przygodę. Od rundy wiosennej sezonu 2016/2017 został obserwatorem szczebla centralnego.

W poniedziałek 13 marca 2017 roku podczas zebrania plenarnego WS Łódź Tomasz Radkiewicz otrzymał pamiątkową paterę z rąk prezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka za całokształt swojego sędziowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Tomasz Radkiewicz kończy pewnie dla tego że woli być obserwatorem na szczeblu centralnym niż biegać po boiskach III i IV ligi.
    Zrozumiała decyzja.
    A Konrad Sapela to asystent międzynarodowy i ma inne wyzwania przed sobą.