AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Rundę wiosenną rozpoczynają w czasie tego weekendu piłkarze sieradzkiej klasy okręgowej, dwóch grup klasy A i jednej grupy klasy B. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 18 marca)
14:00 – Czarni Rząśnia – MLKS Konopnica – Dawid Grzelak (Sieradz)
14:00 – MKS Zduńska Wola – LKS Kobierzycko – Damian Badziak (Brodnia Górna)
15:00 – Widawia Widawa – Victoria Szadek – Tomasz Majkowski (Zduńska Wola)
15:30 – Unia Sulmierzyce – Słowian Dworszowice – Rafał Baranowski (Zduńska Wola)
(niedziela – 19 marca)
14:00 – Orkan Buczek – WKS Wieluń – Mariusz Dąbrowski (Sieradz)
15:00 – LKS Zapole – LZS Brąszewice – Tomasz Błaszczyk (Warta)
15:00 – KS Chojne – Pogoń Zduńska Wola – Mateusz Janecka (Łask)
15:00 – Piast Błaszki – Skrzynex Łaszew – Mariusz Ślęzak (Lututów)

Klasa A
Grupa I
(sobota – 18 marca)
15:00 – Warta II Działoszyn – Prosna Wieruszów – Mariusz Nowak (Kraszkowice)
(niedziela – 19 marca)
14:00 – GLKS Biała – LZS Krzyworzeka – Krzysztof Lipka (Kobierzycko)
14:00 – Rolnik Skąpa – LKS Dubidze – Tomasz Bieniek (Osjaków)
15:00 – KKS Kurów – LKS Masłowice – Tomasz Woźniak (Pstrokonie)
15:00 – Star Łubnice – Prosna Wyszanów – Kacper Golański (Wieluń)
15:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Czarni II Rząśnia – Patryk Kamyk (Działoszyn)

Grupa II
(sobota – 18 marca)
14:30 – Tęcza Brodnia – Pisia Zygry – Tomasz Lont (Łask)
15:00 – Amatorzy Zapolice – Sokół Goszczanów – Tomasz Pastusiak (Zduńska Wola)
(niedziela – 19 marca)
13:00 – TS Gruszczyce – LKS Socha – Kamil Wdowiak (Zduńska Wola)
14:00 – Unia Sieradz-Męka – MULKS Łask – Jarosław Grenda (Zduńska Wola)
14:00 – LZS Rębieskie – Ostrowia Ostrówek – Arkadiusz Wasilewski (Henryków)
14:45 – TS Janiszewice – Inter Sieradz-Woźniki – Maciej Jasiński (Osjaków)
15:00 – Złoczewia Złoczew – KS Karsznice – Paweł Szandała (Wieruszów)
15:00 – UKS Ustków – LKS Pyszków – Przemysław Holewski (Zduńska Wola)

Klasa B
Grupa II
(sobota – 18 marca)
15:30 – GKS Czastary – Zryw Wójcin – Paweł Wawrzyniak (Wieluń)
(niedziela – 19 marca)
13:00 – LZS Wydrzyn – Orzeł Galewice – Dariusz Grzelak (Sieradz)
14:00 – LZS Pątnów – KS Osiek – Piotr Krysiak (Rusiec)
14:00 – LKS Wierzchlas – Centra Walichnowy – Piotr Romek (Sieradz)
14:00 – Hetman Żdżary – LKS Łyskornia – Henryk Kowalewski (Sokolniki)
15:00 – Start Świątkowice – Sparta Mokrsko – Robert Ubycha (Brzeźnio)
15:00 – ChKS Chotów – LZS Komorniki – Grzegorz Kowalski (Radomsko)
16:00 – KS Ożarów – LZS Młynisko – Grzegorz Grzesiak (Sieradz).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *